Back to DIKROIDKLAAS

Dikroidklaasist kõrvarõngad

32.00

Dikroidklaasist kõrvarõngad on valminud sulatustehnikas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi.
Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus.
Valminud käsitööna.

Klaasi mõõt: 19 x 19mm

Konksud hõbe 925

Erinevad sinised – rohelised toonid mustal taustal.

Dikroidklaasist kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi

Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.

Laost otsas

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Dikroidklaasist kõrvarõngad

Dikroidklaasist kõrvarõngad on valminud sulatustehnikas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi. https://warm-glass.co.uk/dichroic-c-3.html Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus.
Valminud käsitööna.

Mõõdud

Klaasi mõõt: 19 x 19mm

Värvid

Erinevad sinised – rohelised toonid mustal taustal.

Materjalid

Klaas, dikroidklaas

Pakend

Dikroidklaasist kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi

Sulatustehnika, töövahendid ja materjalid

Klaas sulatatakse temperatuuril 800 kraadi ja lõõmutatakse aeglaselt toatemperatuurini. Seejärel puhastatakse ja liimitakse ehtedetailid. Sulatusklaasiks kasutan Bullseye klaasi, mis on sulatusklaaside tippklass.

Klaasi kuumtöötlusel on oluline erinevate klaaside kokkusobivus. Samasuguste omadustega klaasi kasutamine ja aeglane lõõmutamine klaasiahjus tagab klaasi vastupidavuse.

Siiski tasub aga meeles pidada, et klaas on klaas on klaas. Seetõttu tuleb klaasist ehteid käsitleda hoole ja armastusega

Hooldamine

Klaasi puhastamisel eelista käsitsi pesemist pehme niiske nuustiku või lapiga. Soovitav on valida neutraalsed või kergelt happelised puhastusained. Koostisainete nimekirja pikkus ei pea olema pikk. Lõhna- ega pehmendusaineid ei oma klaashelme puhastamisel tähtsust. Puhastatud klaas kuivata. Kuivatamiseks ja klaasi särama löömiseks kasuta pehmet lappi. Traditsiooniliselt soovitatakse linast lappi, ent tänapäevased ebemevabad lapid ja köögirätikud sobivad samuti.

Liblikatega mansetinööbid  on valminud käsitööna minu stuudios, mis asub Naked Islandi töö- ja loomekeskkonnas Tallinnas, aadressil Laevastiku 3.