Kuidas tellida

Kuidas tellida Mari-Liis Makuse e-poes

Soovitan järgnevad tellimistingimused kindlasti enne tellimist läbi lugeda!

1. Kuidas valida tooteid veebipoes

Tooted on jaotatud kategooriatesse. Vali sobiv kategooria ning sirvi tooteid. Iga toote juures on välja toodud tema tutvustus ja hind. Püüan teha fotod nii sarnased kui võimalik, aga lähtuvalt klaasi kui materjali eripärast ja arvutiekraani värvide erinevusest võib esineda erinevusi originaali ja foto vahel.
Kui oled sobiva toote leidnud, paiguta toode ostukorvi vajutades “LISA KORVI” nupule. Seejärel tekib toote kohale riba, kust saad valida ostukorvi sisu vaatamise “Vaata ostukorvi”. Ostukorv näitab valitud toodete arvu ja kogusummat. Seal saad tellimuse üle kontrollida, lisada või eemaldada valitud toodete kogust ning valida soovitud transpordimeetodi. Toote tellimiseks ja maksmiseks vajuta “Mine kassasse” nupule.

 2. Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks ava ostukorv, vali transpordimeetod ning jätka vajutades “Mine kassasse”. Esita korrektsed andmed tellija ning tarne kohta, kinnita transpordimeetod ja nõustu tellimistingimustega. Kui soovid arvet firmale, siis täida selleks vajalikud lahtrid. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda saab:
• koheselt pangalingiga (SEB, Swedbank, Luminor, LHV, Danskebank ja Krediidipank)
• Paypal kontoga
• pangaülekandega arve alusel OÜ Mari Klaasistuudio pangakontole. Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number!

NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Tarne kiirendamiseks palun Sul saata maksekinnitus meile e-mailile mari.makus@gmail.com – see kiirendab tellimuse täitmise protsessi.

Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja!

OÜ-l Mari Klaasistuudio on õigus tühistada tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

 3. Kaupade transport Ostjani

Itella SmartPOST pakiautomaat (2,4 €)

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Omniva pakiautomaat (2,9€)

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Omniva  postkontorist postkontorisse või pakiautomaati  (3,9€)

Tellimuse saad postkontorist kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui tellitud Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse Sulle posti kiri infoga, millisest postkontorist Tooted kätte saad.

Tulen ise kaubale järele (Tallinna linna piires kokkuleppel)

Helista mulle 5100015

Eestivälisteks tellimusteks

Saada mulle palun vastavasisuline email, lepime kokku transpordiviisi ja hinna.

PS! Palun säilita SMS teade või Toote triipkood kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi või pakil olnud triipkoodi.

4. Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Mari Klaasistuudio vastutab veebipoes müügil olevate toodete puuduste eest. Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 20 päeva jooksul e-posti teel mari.makus@gmail.com.

5. Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis tagastada. Kui kaup on korrektne, tagastan makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Tellimuse tühistamiseks palun saata e-kiri mari.makus@gmail.com tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kannan tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see on algselt tulnud.

6. Konfidentsiaalsus

OÜ Mari Klaasistuudio ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist www.mariliismakus.com andmebaasist.