Leekpõletitehnikas klaashelmed on kõige müstilisem kombinatsioon tulest ja klaasist. Termin flameworking – traditsiooniliselt tuntud rohkem kui lampworking – hõlmab palju erinevaid klaasitöötlemise tehnikaid kasutades leekpõletit. Maailmas on klaashelmeid valmistatud aastatuhandeid ning neil on pikk ja värvikas ajalugu. Sõna lampworking pärineb ajast, kus klaashelmeste valmistamiseks kasutati õlilampe. Tänapäeval on selleks leekpõleti, mille tööks on vajalikud gaas ja hapnik.

Valged kõrvarõngad mummudega
Valged kõrvarõngad mummudega
Valged kõrvarõngad mummudega Transparentne ja opaakne valge klaas Pikkus koos konksuga 46mm Klaashelmeste mõõt 15 x 17mm Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Konksud hõbe 925 Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi.
not rated 38.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad roosade mummudega
Kõrvarõngad roosade mummudega
Kõrvarõngad roosade mummudega Põhi on tumelilla läbipaistev klaas, mummud roosad Klaashelmeste mõõt 15 x 17mm Konksud allergiavabad, hõbe 925 Pikkus koos konksuga 50mm Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Pakendatud autori nimega kaunisse ehtekarpi
not rated 38.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad meresiniste mummudega
Kõrvarõngad meresiniste mummudega
Kõrvarõngad meresiniste mummudega Põhi on koobaltsinine, mummud meresinised Klaashelmeste mõõt 15 x 17mm Konksud allergiavabad, hõbe 925 Pikkus koos konksuga 50mm Kasutatud on Double Helix hõbeklaasi, mis annab mummudele müstilise mitmevärvilisuse ja mitmekihilisuse Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Pakendatud autori nimega kaunisse ehtekarpi
not rated 38.00 Lisa korvi
Kollased kõrvarõngad
Kollased kõrvarõngad
Kollased kõrvarõngad Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Kõrvarõngaste kogupikkus 33mm Klaashelmed 17 x 13mm Värvid: kollane ja mettalliksinine Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi.
not rated 32.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad heleroosade mummudega
Kõrvarõngad heleroosade mummudega
Kõrvarõngad  heleroosade mummudega Põhi on "ivory" klaas (elevandiluu värv), mummud heleroosad, Double helix silver glass Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Klaashelmeste mõõt: 15 x 17mm (koos mummudega) Kogupikkus koos konksudega 50mm Konksud allergiavad, hõbe 925 Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi
not rated 38.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad sinakaslillade mummudega
Kõrvarõngad sinakaslillade mummudega
Kõrvarõngad sinakaslillade mummudega Klaashelmeste põhi on läbipaistev koobaltsinine, mummud sinakaslillad Double Helix silver glass Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Klaashelmeste mõõt: 10 x 18mm (koos mummudega) Kõrvarõnga kogupikkus koos konksuga 53mm Konksud allergiavad, silver filled Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi
not rated 35.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad meresiniste klaashelmestega
Kõrvarõngad meresiniste klaashelmestega
Kõrvarõngad meresiniste klaashelmestega Tumesinised-meresinised toonid, kasutatud on Double Helix hõbeklaasi, mis annab helmele müstilise mitmekihilisuse. Konksud allergiavabad, materjal on silver filled Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Klaashelmeste mõõt: 10 x 16mm Kogupikkus koos konksudega 48mm Pakendatud autori nimega kaunisse ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.  
not rated 35.00 Lisa korvi
Käevõru nahkpaelaga
Käevõru nahkpaelaga
Käevõru nahkpaelaga Sinised-rohelised-meresinised toonid, Double Helix hõbeklaasi kasutamine annab klaasile erinevad varjundid. Kuus väiksemat klaashelmest on matistatud Valminud käsitööna leekpõletitehnikas Klaashelme mõõt: 20 x 18 mm Külghelmed: 6 x 14mm Ava läbimõõt: 5mm Nahkpael 5mm läbimõõduga, sobib randmele 17 -18cm, ei ole reguleeritav Osad on omavahel liimitud ja kinnitatud läbi nahkpaela ja metalli hõbetiftidega, mis tagab käevõru turvalisuse Pakendatud autori nimega kaunisse ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.  
not rated 55.00 Lisa korvi
Kinkekaart
Kinkekaart
Kinkekaart on ilus kingitus jõuludeks või mistahes tähtpäevaks. Saab kasutada osalemiseks õpitubades https://mariliismakus.com/klaasikunsti-opitoad/ või toodete ostmiseks e-poest https://mariliismakus.com/e-pood/ või minu stuudiost, mis asub Naked Islandi töö- ja loomekeskkonnas Tallinnas, aadressil Laevastiku 3. https://mariliismakus.com/kontakt/ Hind 35€, aga kui soovid teist summat, siis kirjuta mulle ja saadan arve. Kinkekaardi saadan postiga.
not rated 35.00 Lisa korvi
Käekett
Käekett
Käekett erinevates lillades - meresinistes toonides. Koosneb kaheksast klaashelmest ja seitsmest hõbe 925 vahedetailist. Kinnitused samuti hõbe 925. Pikkus reguleeritav. Valminud käsitööna leekpõletitehnikas.
Mõõdud
Klaashelmed: 9 x 15mm; kõige väiksem  5 x 10mm. Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Pakend Pakendatud kaunisse autori nimega ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 142.00 Lisa korvi
Käekett
Käekett
Käekett erinevates meresinistes toonides. Koosneb üheksast klaashelmest ja üheksast hõbe 925 vahedetailist. Kinnitused samuti hõbe 925. Pikkus reguleeritav. Valminud käsitööna leekpõletitehnikas.
Mõõdud
Klaashelmed: 8 x 13mm; kõige väiksem  5 x 10mm. Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Pakend Pakendatud kaunisse autori nimega ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 135.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad
Kõrvarõngad
Kõrvarõngad elevandiluukarva põhitooniga, kaunistatud orgaanilise sinise ornamentikaga Valminud käsitööna leekpõletitehnikas. Kõrvarõngaste kogupikkus 33mm Klaashelmes 17 x 13mm Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi. Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 28.00 Lisa korvi